home telefon poczta kontakt home

homeKażdy współczesny samochód, niezależnie od liczby zainstalowanych zaawansowanych układów elektronicznych, wyposażony jest także w podstawową instalację elektryczną, akumulator i układ jego ładowania. Sprawne działanie urządzeń elektrycznych pojazdu jest podstawą skutecznego działania bardziej wyrafinowanych systemów elektronicznych. W naszym warsztacie dokonamy profesjonalnej diagnostyki i zatroszczymy się o prawidłowe działanie wszystkich podzespołów elektrycznych w Twoim samochodzie.
Nowoczesne pojazdy są wyposażane w układy elektroniczne które mają za zadanie zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy jak również są odpowiedzialne za działanie sinika, skrzyni biegów. Co za tym idzie nieprawidłowa eksploatacja jak i warunki atmosferyczne (długa zima) mają duży wpływ na poprawne działanie tych układów dlatego też nasz serwis elektroniczny sprawdza stan instalacji, połączeń i podzespołów co daje gwarancję wykrycia ewentualnych usterek, które mogłyby negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania pojazdu.
Korzystająć z naszego sklepu możecie Państwo także zakupić akumulator, żarówki a nasz personel zajmie sie fachową wymianą.

Zapamiętaj !
Jeśli Twój mechanik nie radzi sobie z usterką - PRZYJEDŹ DO NAS!!!


home2011-2020©Tom@szko