home telefon poczta kontakt homehomeSerdecznie witam na stronie internetowej warsztatu samochodowego
AUTO-PERFEKT Miler.
Na własną działalność gospodarczą zdecydowałem się po osiągnięciu dwudziestoparoletniego doświadczenia zawodowego zdobytego podczas prowadzenia powierzonego mi ówcześnie warsztatu samochodowego. Działalność na własną rękę nie należała do łatwego przedsięwzięcia, ale dzięki osobistemu zaangażowaniu zyskałem własną, niepodważalną renomę wśród zadowolonej i ciągle zwiększającej się klienteli.
Wychodząc na przeciw dynamicznemu rozwojowi jakim jest rynek motoryzacji ciągle udoskonalam i ulepszam wyposażenie jak i zakres oferowanych usług mojego warsztatu. Rozwijam się również zawodowo uczestnicząc w różnych szkoleniach, formach doskonalenia co potwierdzają zdobyte certyfikaty.
Miło nam Państwa poinformować, iż z dniem 03.06.2014 roku nasz warsztat przystąpił do Ogólnopolskiej Sieci Warsztatów Samochodowych Q-SERVICE dając tym samym świadectwo profesjonalizmu i wiarygodności świadczonych przez nas usług.
Specjalizujemy się minn. :
  • diagnostyka komputerowa
  • elektronika samochodowa
  • zbieżnoœć kół
  • naprawy mechaniczne -rozrzad, hamulce,zawieszenie, wymiana oleju w silniku,skrzyni i jako nieliczni takze w skrzyni automatycznej
  • regeneracja wtryskiwaczy i turbosprężarek
  • serwis ogumienia - wymiana i sprzedaż opon wszystkich marek
  • sprzedaż czeœći samochodowych i akumulatorów
  • diagnostyka i naprawa silników diesla
Zapraszam więc serdecznie stałych jak i nowych klientów do skorzystania z naszych usług.
Zachęcamy do zapoznania sie z Ogólnymi warunkami naprawy.dokument PDF

home home home

Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i niniejszym nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów w jakikolwiek sposób.


2011-2020©Tom@szko